Hasta karyolası modelleri

Hasta karyolası modelleri

Hasta Karyolası Modelleri
Bakımı evde yapılacak olan hastalar için dizayn edilmiş ergonomik ve aynı zamanda işlevsel hasta yatak modelleri, uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu alandaki kusursuz ürünleri detaylı bir şekilde ve yine alt başlıklar halinde incelemek istedik. Hasta bakımını daha kusursuz ve daha profesyonel bir şekilde yerine getirmek için bu yatak türlerine ihtiyacınız olacaktır.
Dilerseniz daha fazla vakit geçirmeden incelemelerimizi yapalım ve konu hakkında sizleri de detaylı bir şekilde bilgi sahibi yapmış olalım.

2 Motorlu Hasta Yatakları
En çok tercih edilen ürünlerden biri ve bunun en önemli nedeni de motor desteği sunuyor olmasıdır. Bu sayede manuel müdahaleden kaçınabiliyor ve tek bir kumanda paneli ile sizler de yatağa daha hızlı ve daha kolay bir biçimde şekil verebilirsiniz.
İşlevsel bir yapıya sahip olduğunu da unutmamak gerekiyor ve dört köşesinde serum askısı mevcut. İki motorlu hasta yatakları ile tanışabilir ve sizler de hastalarınızın ihtiyacına olumlu anlamda ve daha profesyonel bir şekilde yanıt verebilirsiniz.
Elektrikler kesildiğinde de sorun yaşamayacaksınız çünkü 9 volt pil desteği ile de çalışabiliyor ve bu sayede hasta bakımı herhangi bir şekilde yardım kalmıyor.
Aynı zamanda hastanın vücut yapısına uygun biçimde şekil aldığını da ifade etmekte fayda var. Evde ya da bakım evlerinde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerden bir tanesidir ve detaylı bir inceleme yaparsanız eğer bunu sizler de fark ediyor olacaksınız.
3 Motorlu Hasta Yatakları
Motor gücü çok daha yüksek yatak modelleridir. Bir kumanda paneli ile bir tek tık ile hastanın pozisyonuna uygun şekilde yataklarınızı yönlendirebilir ve şekil değiştirebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatakları bir önceki modele kıyasla elbette daha pahalı ancak hem daha kullanışlı hem de daha konforlu olduğunu da belirtmek gerekiyor.
Bu yatakların bazılarında hastanın tuvaletini ve duşunu daha rahat bir şekilde yapabilmesi ve alabilmesi için hazırlanmış olan düzenek ve aparatlar da mevcut. Bu sayede hastalar yataklarından kalkmadan gündelik hayatlarına devam edebiliyor ve bunu da kusursuz bir şekilde yerine getiriyorlar.
Fiyatı biraz daha pahalı odluğu için kiralama seçeneği de mevcut ve firmamız ile iletişime geçerek sizler de kiralama süreci hakkında ve yine fiyat konusunda daha detaylı bilgi alabilir ve soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.
4 Motorlu Hasta Yatakları
Tekerler 360 derece dönebilen ve aynı zamanda piston motorları sayesinde çok daha rahat bir şekilde hareket ettirilebilen özel bir modelden bahsediyoruz. 4 motorlu hasta yatakları, 6000 liraya ulaşan fiyatları ile cep yakabiliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak ve en azından daha ekonomik bir alış verişe imza atmak adına sizler de kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz.
Firmamız bu konuda da sizlere yardımcı olacak ve taleplerinize doğrudan yanıt vermeyi başaracaktır. Kiralama opsiyonu ile birlikte ürünü dilediğiniz kadar kullanabilir ve süre tamamlandığında teslimatını yapabilirsiniz.
Karyolanın 4 köşesinde de serum askısı bulunuyor ve işlevsellik bakımından da özel bir ürün olduğunu bir kez daha ifade etmek ve hatırlatmak isteriz. 4 motorlu hasta yatakları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sorularınıza yanıt almak adına siler de firmamıza ulaşabilir ve personel kadromuz aracılığı ile daha hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Emin olun taleplerinize her şekilde yanıt verecek ve hastalarınızın konforunu da bir tık daha ileriye taşıyacak olan ürünlerdir.
https://www.hastayataklari.biz


Avatar

WM sitesi

CEO / Co-Founder

Hayattaki küçük şeylerden keyif al. Bir gün geriye dönüp baktığınızda bunların büyük şeyler olduğunu fark edebilirsiniz. Hayattaki başarısızlıkların çoğu, pes ettiklerinde başarıya ne kadar yaklaştıklarını fark edemeyen insanlardan kaynaklanır.

Cookie
Verilerinizi önemsiyoruz ve deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanmak istiyoruz.