Asansörlü Hasta Yatağı Modelleri

Asansörlü Hasta Yatağı Modelleri

Asansörlü Hasta Yatağı Modelleri
Asansörlü hasta yatakları, kilo olarak daha ağır ve cüsseli hastalar için tasarlanan özel bir yatak modelidir. Ağır hastaların gündelik hayatlarını daha kolay hale getirmek ve hareketlilik oranını arttırmak adına dizayn edilen bu ürünleri sizler de detaylı bir şekilde inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.
Asansörlü hasta yatağı modelleri uygun fiyatları ile de bütçelerinizi sarsmayacak ve daha da önemlisi taleplerinize bu konuda da yanıt veriyor olacaktır. Eğer sizler de kilolu hastalarınızın bakımını daha kusursuz ve daha profesyonel bir şekilde yapmak ve yerine getirmek isterseniz harekete geçebilirsiniz.
Asansörlü hasta yatağı modelleri hakkında bilgi almak adına personelimize de ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.

3 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Model
Korkuluk desteği ile birlikte hastanın güvenliği üst seviyeye taşınıyor ve 3 motorlu olduğunu da belirtmek isteriz. Peki ama bu motor desteği ne işe yarıyor? Kilolu hastaların hareket etmesi ve pozisyon değiştirmesi daha zor olacaktır fakat motor desteği ile birlikte kumanda paneli devreye giriyor ve kullanım kolaylığı gün yüzüne çıkıyor.
Yani sizler de bir tek tuş ile yatağın pozisyonunu değiştirebiliyor ve hastaya daha konforlu bir alan yaratmış oluyorsunuz. Bu arada hastanın yataktan alınması ya da tekrar yatırılması eylemi de çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.
Kilolu hastalar için özel olarak dizayn edilen bu ürünü web sitemizde yer alan galeri aracılığı ile inceleyebilir ve sizler de doğrudan fikir edinebilirsiniz. Emin olun hem görsel olarak hem de işlevselliği ile muazzam bir ayrıntı ve kilolu hastalar için hayat kurtarıcı bir detay olduğunu da özellikle ifade etmek isteriz.
3 Motorlu Full Abs Model
Yatağa hükmetmek artık çok daha kolay. 3 motorlu full abs model tam olarak bunu vaad ediyor ve aynı zamanda hastanın konforunu da bir tık daha ileriye taşıyor. Asansörlü hasta yatağı modelleri de son dönemde en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir.fiyatı biraz pahalı olabilir ve kiralama opisyonu ne yazık ki bulunmuyor ancak işlevi bakımından detaylı bir inceleme yapıldığında verdiğiniz paranın karşılığını kesinlikle alıyor olacaksınız.
Hastanın bakım sürecini kolaylaştırmak ve bu süre zarfında bakıcı kişinin işlerini de kolaylaştırmak adına özel bir ürün olduğunu düşünüyoruz. Bu arada motor desteği sayesinde kumanda paneli de devreye giriyor ve bir tek tık ile gerekli yönlendirmeleri sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz.
4 Motorlu Alman ahşap Hasta Karyolası
Almanya menşeli hasta yatakları modelleri, uzun ömürlülük bakımından bir adım önde ve aynı zamanda estetik açıdan da daha dikkat çekici ve zengin bir görünüme sahip odluğunu belirtmek gerekiyor. Asansörlü hasta yatağı modelleri başlığı altında bu modeli de sizinle paylaşmak istedik. Fiyat olarak şu an için en pahalı modellerden biri ancak kullanım amacı göz önüne alındığında bu rakamın gayet normal ve ideal olduğunu düşünüyoruz.
Sizler de hastalarınızın bakımı için bu modeli tercih edebilir ve taleplerinize doğrudan yanıt alabilirsiniz. Gerçekten özel bir ürün ve hasta konforunu bir adım öne taşıyacak modellerin başında geldiğini de hatırlatmak gerekiyor. Daha fazla detay ve daha fazla bilgi için sizler de incelemelerinizi yapabilir ve hemen ardından
siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
https://www.webmedikal.com


Avatar

WM sitesi

CEO / Co-Founder

Hayattaki küçük şeylerden keyif al. Bir gün geriye dönüp baktığınızda bunların büyük şeyler olduğunu fark edebilirsiniz. Hayattaki başarısızlıkların çoğu, pes ettiklerinde başarıya ne kadar yaklaştıklarını fark edemeyen insanlardan kaynaklanır.

Cookie
Verilerinizi önemsiyoruz ve deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanmak istiyoruz.