Havalı Yatak Fiyatları ve Çeşitleri

Havalı yatak fiyatları ve çeşitleri konusunda beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanacağından emin olabilirsiniz. Yüksek standartlarda alacağınız hizmetler kapsamında profesyonellik en çok dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer alır. Havalı yatak konusunda hasta yakınlarının dikkat etmesi gereken birçok farklı faktör bulunur. Bunları göz önünde bulundurmak yatak seçimleri konusunda oldukça önemli bir faktördür.

Hasta yatağı satın alırken mutlaka bu yatağın havalı olup olmamasına dikkat edilmelidir. Özellikle hastanızın hareket kabiliyeti kısıtlı ise havalı yatak fiyatları ve çeşitleri en çok üzerinde durmanız gereken konulardan biri olmalıdır. Sizlere sunulan havalı yatak hizmetleri kapsamında her zaman en profesyonel firmaların üretmiş olduğu yatakları tercih etmeniz gerekir. Üstün standartlarda tasarlanan bu yatak modelleri ile birlikte hastanızın hayatını ve kendi bakım koşullarınızı çok daha profesyonel bir hale getirebilirsiniz. Havalı yatakların birçok farklı önemli özelliği vardır.

Bu yatakları kullanmak hastaya oldukça önemli avantajlar sağlar. Bu bakımdan yatak alımı sırasında dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar olduğunu bilmelisiniz. Özellikle yatakların yükseklikleri, hava alan yapısı, anti bakteriyel olması öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Son derece kaliteli medikal malzemelerden üretilen bu yataklar hastalarda çeşitli yaraların meydana gelmemesi için tercih edilmektedir.

Havalı Yatakların Ortak Özellikleri Nelerdir?

Havalı yataklar her zaman için hasta konforu üzerinde olumlu etkiler ortaya çıkarmaktadır. Beklentilerinizin karşılanmasında bu yatakların son derece profesyonel olduğunu söylemek mümkündür. Havalı yatak kullanımı oldukça dikkat edilmesi gereken bir faktördür. Çünkü yatakların hasta konforunu sağlaması büyük bir önem taşır. Havalı yataklar boru tipi ya da baklava olarak tasarlanabilir. Ancak bu yatakların ortak özellikleri hakkında şunlar söylenebilir:

 • Havalı yatak modelleri mutlaka anti bakteriyel olarak tasarlanmaktadır.

 • Yatakların hava alma kapasitesi son derece yüksektir ve hastaların cildinin zarar görmesi engellenir.

 • Havalı hasta yatakları hasta için en konforlu yatak modelleridir ve bu yataklarda yatan hastalar için bası yarası riskini azaltır.

 • Hasta yataklarının temizliğinin yapılması oldukça kolaydır ve bu da hijyen açısından önemli bir avantajdır.

 • Her yatak modeli mutlaka hastaların bütçesine uygun fiyatlarla satışa sunulur.

Tüm bu avantajları sayesinde havalı yataklar oldukça profesyonel düzeyde tasarlanan yataklardır. Bu bakımdan hastalarınız için yatak seçimlerinizi mutlaka profesyonel ölçülerde yapmanız gerekir. Yatak modelleri içerisinde farklı seçeneklerin olması da önemli kriterlerden biridir.

Havalı Yatak Çeşitleri Nelerdir?

Havalı yatak fiyatları ve çeşitleri konusunda profesyonellik son derece öne çıkan konulardan biridir. Bu yatak modellerinde en çok dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi de yatakların profesyonel bir şekilde satın alınmasını sağlamaktır. Hasta yatağı satın alırken mutlaka yatakların çeşitleri ve fonksiyonları göz önünde bulundurulmalıdır. Bu yatakların en çok öne çıkan özellikleri hastanın daha sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamaktır. Hasta için özel olarak tasarlanan havalı yatak modelleri şu şekildedir:

 • Baklava dilimli hasta yatakları 5 cm yükseklikte olan yataklardır.

 • Bu yatak modellerinde hava verme ya da yükseklik ayarlama imkanı yoktur.

 • Hastaya göre ayarlanamasa da hareket kabiliyeti olan hastalar açısından yüksek kalitededir.

 • Boru dilimli havalı hasta yatakları da vardır. Bu yatakların yükseklikleri ayarlanabilir.

 • Aynı zamanda bu yatakların hava verme özelliği de vardır. Daha profesyonel yataklardır.

 • Boru tipli havalı yataklar hiç hareket edemeyen hastalar için tercih edilen yatak modelleridir.

bu avantajları sayesinde havalı yataklar son derece profesyoneldir. Beklentilerinize yanıt veren ve en iyi standartlarda tasarlanan havalı yataklar her türlü avantajı sizlere en iyi şekilde sağlar. Beklentilerinize yanıt veren ve kalite standartları ölçüsünde en iyi olanakları sizlere sunan yataklar her hastalık döneminde rahatlıkla kullanılabilecek kapasitedir. Havalı yatak seçimlerinize her zaman için hastanızın hastalık derecesini ve hareket kabiliyetini göz önünde bulundurmanız gerekir.

Havalı Yatak Fiyatları Ne Kadardır?

Havalı yatak fiyatları ve çeşitleri bakımından oldukça farklılık gösterir. Bu nedenle hasta yakınları havalı yatak fiyatları ve çeşitleri konusunda oldukça detaylı araştırmalar yapmaktadır. Bu yatak modellerinin öne çıkan birçok farklı özelliğinden bahsetmek mümkündür. Hastanın konforunu her şeyden önde tutan kişiler fiyatlar konusuna çok fazla dikkat etmese de yine de bütçeye uygun yatak modelleri bulmak mümkün olabilmektedir.

Her türlü yatak konusunda sizlere yardımcı olan firma çalışanları hastalarınız için en doğru yatağı satın almanızı önermektedir. Beklentilere yanıt verilmesi bu süreçte en önemli konulardan biridir. Son derece profesyonel şekilde tasarlanan bu yatak modelleri sayesinde hastalarınızın iyileşme sürecini kısaltabilir ve çok daha iyi bir şekilde yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Hasta yatakları günümüzün en çok tercih edilen ve oldukça verimli olan yataklar arasında yer almaktadır.

Havalı yataklar yatak yaralarının oluşmaması açısından büyük bir önem taşır. Bu yatakların kullanılmasında hastalar açısından son derece titiz davranmak gerekir. Belirli periyotlarda yatakların bakım ve temizliğini yaptığınızda uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilecek yataklardır. Fiyat bakımından da son derece ulaşılabilir düzeydedir.